Zdobienie paznokci – udaj się na kurs

Stylistka, choć to działalność kojarzona z celebrytami wielkiego formatu, ostatnio jest także kimś do kogo umawiają się, też te całkiem zwyczajne panie.

Bardzo dobrze jest znać takiego kogoś, kto posiadł specjalistyczną wiedzę i jest w stanie obiektywnie wyznaczyć w czym jest nam do twarzy. Jeśli sama należysz do grona wizażystek, to powinnaś dodać do zakładek naszą stronę. Przeprowadzamy kursy wizażu na stopniu zaawansowanym z wykorzystaniem najnowszych metod. Kurs zawodowy zakończony jest egzaminem, którego zdanie gwarantuje nam certyfikat obowiązujący tak w naszym kraju jak i w krajach całej Unii. Jest to oficjalny certyfikat wystawiany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej który pozwala na otwarcie działalności w zawodzie. Zapisuj się na nasze szkolenia. Zapraszamy!

Zdobienie paznokci - udaj się na kurs

Manicure francuski to jedna z zawsze aktualnych metod zdobienia paznokci.

Wygląda niesamowicie estetycznie i naturalnie, dlatego też pasuje na każdą okazję. Manicure francuski stosuje subtelne odcienie bieli i różu, co nadaje dłoniom estetyczny charakter. W pierwszej kolejności malujemy paznokieć na różowo, później naklejamy paseczki i białym pociągamy końcówki. Znamy się na tym świetnie, ponieważ nasza szkoła wizażu interesuje się jego całokształtem i taką samą wiedzę przekazujemy naszym kursantom. Gromadzimy zawodowców nie jedynie z nazwy, ale wszyscy z nich wyspecjalizowani są w wykonywaniu zabiegów kosmetycznych. Nacisk kładziemy na zajęcia praktyczne a podczas ćwiczeń wplatamy także wiedzę teoretyczną. Aby zaznajomić się z programem wszystkich kursów zapraszamy na witrynę a w razie pytań do kontaktu z nami.

Previous post Jak zrobić piękny manicure
Next post Podstawowe informacje dotyczące turbosprężarek samochodowych